• HABER DETAY

Erkek Giyim Trendleri

Erkek Giyim Trendleri

  Erkek giyimde trendler her geçen sezon yenilenmektedir. Hem spor erkek giyim de her de klasik tarzda erkek giyimde bu değişimleri görmek mümkündür. Erkek giyimin en sık kullanılan parçalarının başında gömlekler gelmektedir. Erkek gömleklerin desenli, kareli olanları olduğu gibi desensiz tek renk olanları da mevcuttur. Gömlek pantolon kombineleriniz ister zıt renkler isterse aynı renklerin tonları şeklinde yaparak şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Spor Erkek Giyim Trendleri

Spor erkek giyimin kış ve yaz trendleri birbirinden farklıdır. Yazın tişört, şort, kapri, gömlek gibi parçaların yer aldığı erkek giyimde kışın hırkalar, kazaklar, atkılar boy göstermektedir. Şıklığı yakalamanın birinci yolu ise doğru parçaları bir araya getirebilmektir. Erkek spor giyimin en sık kullanılan parçalarından biri de kot pantolonlardır. Kot pantolonların açık mavi olanları olduğu gibi koyu mavi, siyah, lacivert, beyaz gibi renkleri de bulunmaktadır. Şık bir kot pantolon ile doğru tişörtü birleştirerek harika kombineler elde edebilirsiniz. Erkek spor kombinelerini tamamlayan parçalardan biri de kemer, cüzdan, ayakkabıdır. Bu üçlünün birbiri ile uyumlu olması da şıklığı getiren bir diğer etkendir. Erkek giyim üst, alt parçalar ve bunları tamamlayan aksesuarlardan oluşmaktadır. Şık ve gösterişli olmak isteyenler erkekler bu üçlüye dikkat ederek giyinmelidir. Ne giydiğiniz kadar nasıl, hangi kalitede ürünler giydiğinizde önemlidir. Bu yüzden seçtiğiniz parçaların kaliteli malzeme ile üretilmesine dikkat etmelisiniz.

Klasik Erkek Giyim Trendleri

Klasik giyim denildiğinde akla gelen ilk parça elbette birbirinden şık görünüme sahip olan takım elbiselerdir. 2018 sezonuna damga vuran kareli takım elbiseler şıklığı ile göz doldurmaktadır. Kareli, desenli takım elbiselerin yanı sıra desensiz, düz ve sade modellerde bulunmaktadır. Doğru bir klasik giyim tarzını oluşturmak için doğru pantolon, gömlek, ceket, ayakkabı ve kemer seçilmelidir. Birbirinden şık erkek iç giyim ürünleri için sitemize göz atabilirsiniz.

 

Diğer Önemli Hizmetlerimiz:

 

 

Tarih: 01 - Mayıs - 2021

DİĞER HABERLER
İletişim Bilgileri
0212 483 01 89
[email protected]
0850 840 38 92
A.Nafiz Gürman Mh Nadide Sokak Arin Apt F Blok No:20/c - Merter-Güngören / İstanbul
Etiketler